Společnost CONSULTEST s.r.o. vznikla v roce 1997 jako dceřiná společnost švýcarské společnosti Consultest AG. Consultest je spolehlivým partnerem, který je prověřený působením na stavbách dopravní infrastruktury v České republice, na Slovensku a v Polsku.

NEZÁVISLOST, NESTRANNOST, VĚROHODNOST

Společnost CONSULTEST s.r.o. je profesionální nezávislou zkušební laboratoří. Není součástí realizačních silničních ani jiných inženýrských organizací a technických služeb, rovněž nemá žádné vztahy ani závazky k žádnému výrobci nebo dovozci materiálů a výrobků, které jsou předmětem uděleného osvědčení o akreditaci. Splňuje systém kvality zkušebních laboratoří, který zabezpečuje nestrannost, nezávislost a věrohodnost při provádění zkoušek.

TECHNICKÝ ROZVOJ A SPOLUPRÁCE S UNIVERZITAMI

Spolu s mateřskou společností pracujeme na zkvalitňování našich služeb a rozvoji zkušebních technologií. Dlouhodobě spolupracujeme s řadou vysokých škol, např. s VUT FAST v Brně. Kromě zaměření na klasické normové zkoušky, technickou a poradenskou činnost při diagnostice, přípravě a výstavbě pozemních komunikací a inženýrských konstrukcí zajišťuje společnost CONSULTEST s.r.o. také činnost školící a instruktážní výuky pro studenty VUT FAST v Brně a pracovníky silničních laboratoří.

Uvažujete o opravě, rekonstrukci nebo výstavbě nových komunikací? Máte již vypracovaný projekt? Chcete se podílet na zlepšování kvality komunikací a bezpečnosti dopravy na Vašem území?

Rádi se staneme Vaším partnerem při plánování a řešení Vašich projektů, rozvineme Vaše myšlenky a nápady. Jsme otevření tradičním i novým kreativním řešením.